STARTERS – pierwsze kroki na rolkach

22 mar, 2022 | Blog

Właśnie wpadłeś na pomysł, że chcesz nauczyć się jeździć na rolkach?

Jak rozpocząć przygodę z butami z kołami, od czego powinnam/powinienem zacząć? Co jest ważne? Na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności? Na tej grupie znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania.

grupa pierwsze kroki na rolkach

Grupa STARTERS – pierwsze kroki na rolkach – dorośli

pomoże stanąć na rolki osobom, które pierwszy raz będą miały z nimi styczność, ale również usystematyzują wiedzę osobom ,które już poruszają się na rolkach. Podczas zajęć również wyeliminujmy błędy postawy czy odbicia których nabawiliście się ucząc się bez żadnych podpowiedzi tzw. na czuja/jakoś to będzie.

Zajęcia podzielone są na 8 jednogodzinnych zajęć, a więc kurs ma swój początek i koniec.

Cykl zajęć będzie wznawiany co 8 tygodni! Dzięki temu jeżeli nie uda Ci się przyswoić w zadowalający Cię sposób danej tematyki zajęć to możesz przyjść na kolejny cykl na tą konkretną lekcję, która Cię interesuje i przerobić raz jeszcze wszystkie ćwiczenia pod okiem instruktora.
Każda godzina zajęć to inna tematyka. Dzięki temu zawsze wiecie co i kiedy będziemy robić na zajęciach.

Tematy lekcji nauki jazdy na rolkach.

  1. Prawidłowa pozycja i technika odbicia
  2. Hamowanie
  3. Skręcanie w jeździe do przodu
  4. Przekładanka w jeździe do przodu
  5. Jak pokonać zjazdy i nierówności
  6. Jazda do tyłu
  7. Przekładanka w jeździe do tyłu
  8. Podstawy freestyle slalom i freeskate

Nie masz swoich rolek? To żaden problem! Sprawdź naszą wypożyczalnię! Cały sprzęt przywieziemy Ci na zajęcia.

Kiedy zaczynamy?

Wrzesień 2023 r. (Wtorek)
Godzina: 17:30

Gdzie jeździmy?

Przewrotki,
ul. Centralna 41A

Limit miejsc

12

Cena

350 zł (8h zajęć)

+ ewentualny koszt wypożyczenia sprzętu 20 zł/h

Anna Czaniecka
Anna Czaniecka
2023-08-30
Córka jest zachwycona wakacyjnym obozem prowadzonym przez Akademię Rolkarza i Czapla Team. Oprócz nowych umiejętności rolkowych, wróciła pewniejsza siebie. Cała ekipa obozowa dbała aby dzieciaki były zadowolone. Z punktu widzenia rodzica: kontakt i organizacja bez zarzutu. Pozdrawiamy serdecznie całą ekipę i do zobaczenia.
Kateryna Chystiakova
Kateryna Chystiakova
2023-08-29
The Best!
Ola Łach
Ola Łach
2023-08-24
Bardzo polecam kursy 🙂 Super spędzony czas, nauczyłam się wielu nowych rzeczy i polepszyłam swoje dotychczasowe umiejętności! Zajęcia warte każdej złotówki 😀
Nina Kaczmarczyk
Nina Kaczmarczyk
2023-08-22
Corka wraz z kolazanka ostatnio byly na obozie z Czapla Team / Akademia Rolkarza. Bylo intensywnie, ale wrocily super zadowolone ze znacznie poprawionymi umiejętnościami 🙂 Dziewczyny chodza tez na zajecia rolkowe w ciagu roku szkolnego - polecaja zajecia z Akademia z calego swego dzieciecego serducha 😀
Kasia Biesiada
Kasia Biesiada
2023-08-22
Rewelacja! Dzieci na obozie zaopiekowane, precyzyjnie zachowany program obozu, limitowany dostęp dzieci do telefonów, mogły dzwonić codziennie po obiedzie nie ze przez cały wieczór telefon w ręce, za to treningi, wycieczki, wieczorne gry planszowe. Naprawdę dawno córka nie była na tak porządnie zorganizowanym obozie. Np. w dniu wyjazdu zbiórka o godz 8 a wyjazd o godz 9. Po co godzinę wcześniej? A no po to, ze o tej 9 już wszyscy byli, nawet jak ktoś dotarł 5min po 8, bo to sie zdarza to o 9 wszyscy juz byli. Dzieci wyjechały zresztą przed 9, bo każdy uczestnik juz był. Relacje ze zdjęciami codziennie wieczorem na grupie fb. Polecam serdecznie w dzisiejszych czasach 😊
Barbara Sykulska
Barbara Sykulska
2023-07-05
Było świetnie! Polecamy półkolonię wszystkim młodym miłośnikom rolek i tym, którzy dopiero zaczynają lub chcą zacząć swoją przygodę z rolkami. Bardzo dziękujemy za wspaniale spędzony czas.
Damian Paluszek
Damian Paluszek
2023-06-30
świetna organizacja i podejście gwarantuję ekstra atmosferę na zajęciach, gorąco polecam!
Anna Krejca
Anna Krejca
2023-06-19
Świetna szkoła jazdy na rolkach. Przychodząc pierwszy raz na zajęcia jeździłam tylko do przodu, niecały rok później bez problemu jeżdżę do tyłu, umiem różne ewolucje i próbuję swoich sił na skateparku i w slalomie. Eryk, Paulina i Ewelina wspierają na każdym etapie! Świetna organizacja zajęć i obozu, zachęcanie do aktywności okołorolkowych, próbowania różnych dyscyplin rolkowych. Serdecznie polecam dołączyć na zajęcia bez względu na poziom umiejętności, z pomocą instruktorów wszystkiego się tu nauczycie!
Dorota G
Dorota G
2023-06-19
Rok temu miałam rolki na nogach po raz pierwszy, a dziś już stawiam pierwsze kroki na skateparku! Moja przygoda z rolkami od samego początku zaczęła się pod okiem świetnych instruktorów z Akademii Rolkarza. Zaczęłam od grupy STARTERS ucząc się podstaw pod okiem Wojtka, a następnie po 8 tygodniach trafiłam na kolejne kursy do Eryka. Obecnie uczęszczam już na zajęcia do grupy zaawansowanej, a także na slalom i na skatepark. Świetni instruktorzy, świetna atmosfera, ciągle chce się więcej! Rolki i Akademia Rolkarza zmieniają życie! Posyłam Wam moc uścisków! Dzięki, że jesteście! <3

Tak ćwiczyliśmy na poprzednich kursach

W artykule pt: “Jak nauczyć się jeździć na rolkach?” znajdziesz opis części ćwiczeń wraz z fotografiami przez, które przejdziemy podczas zajęć grupy STARTERS.

Adres

ul. Grunwaldzka 47
32-005 Niepołomice

REGON: 387-254-657
NIP: 683-21-11-598

Rachunek bankowy
93 2530 0008 2062 1069 0127 0001

Telefon

500 836 018

E-mail

kontakt@akademiarolkarza.pl

12 + 6 =