STARTERS – pierwsze kroki na rolkach

22 mar, 2022 | Blog

Właśnie wpadłeś na pomysł, że chcesz nauczyć się jeździć na rolkach?

Jak rozpocząć przygodę z butami z kołami, od czego powinnam/powinienem zacząć? Co jest ważne? Na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności? Na tej grupie znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania.

grupa pierwsze kroki na rolkach

Grupa STARTERS – pierwsze kroki na rolkach – dorośli

pomoże stanąć na rolki osobom, które pierwszy raz będą miały z nimi styczność, ale również usystematyzują wiedzę osobom ,które już poruszają się na rolkach. Podczas zajęć również wyeliminujmy błędy postawy czy odbicia których nabawiliście się ucząc się bez żadnych podpowiedzi tzw. na czuja/jakoś to będzie.

Zajęcia podzielone są na 8 jednogodzinnych zajęć, a więc kurs ma swój początek i koniec.

Cykl zajęć będzie wznawiany co 8 tygodni! Dzięki temu jeżeli nie uda Ci się przyswoić w zadowalający Cię sposób danej tematyki zajęć to możesz przyjść na kolejny cykl na tą konkretną lekcję, która Cię interesuje i przerobić raz jeszcze wszystkie ćwiczenia pod okiem instruktora.
Każda godzina zajęć to inna tematyka. Dzięki temu zawsze wiecie co i kiedy będziemy robić na zajęciach.

Tematy lekcji nauki jazdy na rolkach.

  1. Prawidłowa pozycja i technika odbicia
  2. Hamowanie
  3. Skręcanie w jeździe do przodu
  4. Przekładanka w jeździe do przodu
  5. Jak pokonać zjazdy i nierówności
  6. Jazda do tyłu
  7. Przekładanka w jeździe do tyłu
  8. Podstawy freestyle slalom i freeskate

Nie masz swoich rolek? To żaden problem! Sprawdź naszą wypożyczalnię! Cały sprzęt przywieziemy Ci na zajęcia.

Kiedy zaczynamy?

Data: 28 luty 2023 r. (Wtorek)
Godzina: 20:00

Gdzie jeździmy?

KSOS (al. Powstania Warszawskiego 6)

Limit miejsc

12!

Brak miejsc! Zapisy na listę rezerwową. Wypełnij formularz poinformujemy Cię o nowym kursie.

Cena

300 zł (8h zajęć)

Joanna Rosiek

Joanna Rosiek

Opinia z Google

Właśnie zakończyłam kurs STARTERS u Pauliny i bardzo polecam. Jako osoba, która naprawdę stawiała swoje pierwsze kroki na rolkach jestem mega zadowolona z zajęć i widzę progres u siebie. W mojej grupie większość osób miała już jakieś doświadczenie w jeździe, ale Paulina dostosowywała ćwiczenia do nas i jeśli dane zadanie dla mnie było za trudne, wówczas stawiała mnie z boku i dostawałam coś bardziej podstawowego, co pomagało mi trenować koordynację i podstawowe umiejętności jazdy. Atmosfera w trakcie lekcji bardzo przyjacielska, nigdy nie czułam się w żaden sposób niekomfortowo. Ze swojej strony spokojnie mogę polecić tą szkołę 🙂

Maria

Maria

Opinia z Google

Właśnie skończyłam kurs STARTERS i spełniłam swoje marzenie pod okiem najpierw Pauliny a potem Wojtka. Teraz już wiem co odpowiedzieć na pytanie, "kiedy ostatnio zrobiłaś coś w życiu po raz pierwszy ";) Nigdy wcześniej nie miałam rolek na nogach, a teraz mogę się już bujać po alejkach i czuje się bezpiecznie. Będę chciała dalej szlifować podstawy. Grupa oraz trenerzy byli świetni. Mieliśmy duże wsparcie od instruktora i od siebie nawzajem. Możliwość pożyczenia sprzętu w przyjaznej cenie i z dowozem na każdą lekcję, nie trzeba mieć własnego. Dziękuję za te dwa miesiące!

Adam K

Adam K

Opinia z Google

Brałem udział w zajęciach Starters, czyli nauka jazdy na rolkach od zera. Jestem bardzo zadowolony z zajęć, sposobu ich prowadzenia i atmosfery, która sprawia, że kurs jest świetną zabawą. Bardzo doświadczona kadra instruktorów, z pasją do rolek. Pasją tą zarażają innych 😉 dziękuje!

Marzena Salawa

Marzena Salawa

Opinia z Google

Serdecznie polecam lekcje u Eryka! Byłam na kursie Starters i jestem bardzo zadowolona. Super organizacja, dużo wiedzy, dużo rad:) możliwość wypożyczenia sprzętu z dowozem na każdą lekcję, fajna atmosfera i zarażanie pasją👏 nic dodać, nic ująć❤

Tak ćwiczyliśmy na poprzednich kursach

W artykule pt: „Jak nauczyć się jeździć na rolkach?” znajdziesz opis części ćwiczeń wraz z fotografiami przez, które przejdziemy podczas zajęć grupy STARTERS.

Adres

ul. Grunwaldzka 47
32-005 Niepołomice

REGON: 387-254-657
NIP: 683-21-11-598

Rachunek bankowy
93 2530 0008 2062 1069 0127 0001

Telefon

500 836 018

E-mail

kontakt@akademiarolkarza.pl

13 + 9 =