STARTERS – pierwsze kroki na rolkach

22 mar, 2022 | Blog

Właśnie wpadłeś na pomysł, że chcesz nauczyć się jeździć na rolkach?

Jak rozpocząć przygodę z butami z kołami, od czego powinnam/powinienem zacząć? Co jest ważne? Na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności? Na tej grupie znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania.

grupa pierwsze kroki na rolkach

Grupa STARTERS – pierwsze kroki na rolkach – dorośli

pomoże stanąć na rolki osobom, które pierwszy raz będą miały z nimi styczność, ale również usystematyzują wiedzę osobom ,które już poruszają się na rolkach. Podczas zajęć również wyeliminujmy błędy postawy czy odbicia których nabawiliście się ucząc się bez żadnych podpowiedzi tzw. na czuja/jakoś to będzie.

Zajęcia podzielone są na 8 jednogodzinnych zajęć, a więc kurs ma swój początek i koniec.

Cykl zajęć będzie wznawiany co 8 tygodni! Dzięki temu jeżeli nie uda Ci się przyswoić w zadowalający Cię sposób danej tematyki zajęć to możesz przyjść na kolejny cykl na tą konkretną lekcję, która Cię interesuje i przerobić raz jeszcze wszystkie ćwiczenia pod okiem instruktora.
Każda godzina zajęć to inna tematyka. Dzięki temu zawsze wiecie co i kiedy będziemy robić na zajęciach.

Tematy lekcji nauki jazdy na rolkach.

  1. Prawidłowa pozycja i technika odbicia
  2. Hamowanie
  3. Skręcanie w jeździe do przodu
  4. Przekładanka w jeździe do przodu
  5. Jak pokonać zjazdy i nierówności
  6. Jazda do tyłu
  7. Przekładanka w jeździe do tyłu
  8. Podstawy freestyle slalom i freeskate

Nie masz swoich rolek? To żaden problem! Sprawdź naszą wypożyczalnię! Cały sprzęt przywieziemy Ci na zajęcia. – opcja dostępna tylko podczas wtorkowych kursów.

Kiedy zaczynamy?

18.06.2024 r. (Wtorek)
Godzina: 17:30

Gdzie jeździmy?

Tauron Arena,
ul. Stanisława Lema 7

Cena

350 zł (8h zajęć)

+ ewentualny koszt wypożyczenia sprzętu 20 zł/h

Kiedy zaczynamy?

04.07.2024 r. (Czwartek)
Godzina: 18:00

Gdzie jeździmy?

Muzeum Narodowe,
al. 3 maja 1

Cena

350 zł (8h zajęć)

jagna kalinowska
jagna kalinowska
2024-02-28
Zapisałam się na kurs Starters bo marzyłam o jeżdżeniu na rolkach - a Akademia spełnia marzenia! Świetna atmosfera i profesjonalizm na zajęciach, program dostosowany do zaawansowania uczestników, solidne podstawy 💪 Erykowi raz jeszcze dzięki, a wszystkim wahającym się polecam.
Robert Knapczyk
Robert Knapczyk
2024-02-20
Kurs starters z Erykiem nauczy każdego 😁
Jakub Paluch
Jakub Paluch
2023-11-15
Fajna i zróżnicowana kadra trenerska - jak się widzi osiągnięcia tych ludzi to szczęka opada. Potrafią pomóc i podejść indywidualnie do rolkarzy na każdym poziomie zaawansowania. - od stania do skakania. Wielki szacun za współorganizowanie akcji takich jak Nightskating, Roller Disco itp. Pozdrawiam!
Radosław Jaros
Radosław Jaros
2023-11-15
Zdecydowanie mogę polecić tę szkółkę każdemu, kto chce zdobyć umiejętności rolkarskie w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Instruktorzy są nie tylko kompetentni, ale także pełni pasji do tego, co robią. Ich zaangażowanie w prowadzenie zajęć jest naprawdę zauważalne, co sprawia, że nauka staje się nie tylko edukacyjnym doświadczeniem, ale również niezwykle przyjemnym wyzwaniem. Nigdy nie myślałem, że będę zjeżdżał po schodach czy skakał powyżej pół metra nad poprzeczką w grupie początkującej :)
Ban0ncio
Ban0ncio
2023-11-14
Super zajęcia. Podział na grupy. Zaawansowany poziom uczenia - zajęcia są prowadzone przez utytuowanych rolkarzy. Wiele lokalizacji zajęc. Polecam.
Piotr S
Piotr S
2023-11-09
Ekstra atmosfera, prowadzący elegancko prowadzą zajęcia, aktywnie pomagają podpowiadają i doradzają co trzeba poprawić. Polecam każdemu kto chce się nauczyć jeździć na rolkach, czy to amatorsko, czy to bardziej odważnie.
Anita Warkiewicz
Anita Warkiewicz
2023-09-24
Bardzo polecam kurs dla początkujących, szczególnie szybkie efekty zapewnia trener Wojciech ;)
ela saklak
ela saklak
2023-09-22
Z Akademią znamy się od ok. 2 lat, początkowo z zajęć korzystała 7 letnia córka, ale ja jej pozazdrościłam i szybko dołączyłam do grupy adresowanej dla dorosłych - super że osoby duuużo starsze też mogą się uczyć, a oferta Akademii na to pozwala ! Zajęcia nigdy nie są nudne, w tym samym czasie mogę z córką aktywnie spędzać czas. Córka była też na dwóch obozach rolkarskich i za każdym razem była zadowolona ! Polecam 👍🌞🤩
Anna Czaniecka
Anna Czaniecka
2023-08-30
Córka jest zachwycona wakacyjnym obozem prowadzonym przez Akademię Rolkarza i Czapla Team. Oprócz nowych umiejętności rolkowych, wróciła pewniejsza siebie. Cała ekipa obozowa dbała aby dzieciaki były zadowolone. Z punktu widzenia rodzica: kontakt i organizacja bez zarzutu. Pozdrawiamy serdecznie całą ekipę i do zobaczenia.

Tak ćwiczyliśmy na poprzednich kursach

W artykule pt: “Jak nauczyć się jeździć na rolkach?” znajdziesz opis części ćwiczeń wraz z fotografiami przez, które przejdziemy podczas zajęć grupy STARTERS.

Adres

ul. Grunwaldzka 47
32-005 Niepołomice

REGON: 387-254-657
NIP: 683-21-11-598

Rachunek bankowy
93 2530 0008 2062 1069 0127 0001

Telefon

500 836 018

E-mail

kontakt@akademiarolkarza.pl

9 + 8 =